Sikur Kylie Jenner edhe Loredana, publikon fotot e shtatzënisë vetëm pas lindjes

By

Nuk e kishte bërë publike shtatzëninë e saj, deri në momentin kur e lindi beben.

Modelja e famshme amerikane në shkurt të këtij viti, u bë nënë për herë të parë megjithatë tërë procesin e shtatzënisë e kishte mbajtur të fshehur nga publiku.

Ajo lansoi në rrjetet sociale foto të barkut të saj të fryrë vetëm pasi e solli në jetë vajzën, ndërsa pati thënë se këtë e mbajti të fshehtë nga publiku, sepse ndjenjën e të bërit nënë e donte vetëm për vete.

Image result for kylie jenner and stormi

E të njëjtën gjë ka bërë edhe këngëtarja shqitpare Loredana Zefi. E dashura e reprit Mozzik, e publikoi lajmin se u bë nënë vetëm pasi solli në jetë vajzën e saj Hanën.

Ndërsa është Mozzik ai që tani pas u bë baba, ka publikuar një fotografi me të dashurën e tij, ku Loredana shihet me barkun e fryrë dhe në ditët e fundit të shtatzënisë, fiks siç kishte bërë Kylie ne fillim te ketij viti.

Artikuj të ngjashëm