Legjenda e rep-it ndjek Loredanën në Instagram: A do të thotë kjo një bashkëpunim?

By

Loredana është një nga reperet më të suksesshme në skenë, pa dyshim. Për pak vite ajo arriti që të jetë në qendër të vëmendjes.

E së fundmi, Loredana ka një ndjekës më shumë në llogarinë e saj në Instagram. Reperi, Snoop Dogg nuk është asgjë më pak se një legjendë në industrinë rep-it dhe tani po ndjek Loredanën në Instagram.

Loredana followers list

E kjo ka bërë që fansat të shpresojnë se në të ardhmen do të ndodhë një bashkëpunim mes dyshes.

Snoop Dogg një nga reperët më të famshëm në botë i cili ka krijuar disa mega hite – Snoop Dogg është një pjesë integrale e repit ndërkombëtar. Përveç gjigandëve të tjerë të rapit si Tupac dhe The Notorious BIG, Snoop Dogg ishte gjithashtu një reper aktiv i shkollës së vjetër që ndihmoi në formimin e fillimeve të skenës ndërkombëtare të rapit. /Prive.a

Artikuj të ngjashëm