Rita Ora i heq të gjitha për një foto, nëna i lë një koment epik

By

Jo rrallë herë, nëna e Rita Orës i lë asaj komente në postimet që bën në Instagram. E të shumtën e rasteve ajo e ngacmon vajzën e saj.

Njëjtë ndodhi edhe së fundmi në postimin e Rita Orës në llogarinë e saj në Instagram.

Në foton që Rita postoi ajo heq të gjitha, duke ruajtur modestinë me duart e saj.

Ajo shkruan se kalon pak kohë relaksuese për të marrë ca rreze dielli dhe thekson se kjo di të nganjëherë të jetë e mërzitshme për të.

E më shumë shaka, nëna e saj Vera Ora i la një koment në shqip ku shkruan, “Ska mo deti.” /Prive.al

Artikuj të ngjashëm