Rita dhe Fidani sjellin detajet e këngës së re (VIDEO)

By

Çifti simpatik Rita dhe Fidani shumë shpejtë do të sjellin projektin e ri muzikor.

“Syt jan per me pa” quhet kënga, e cila do të publikohet sot në ora 18:00.

Më poshtë mund të dëgjoni pak nga kënga e re. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by 🎼RITA HAZIRI (@ritahaziri)

Artikuj të ngjashëm