Rita bashkon forcat sërish me Rimmel: Koleksioni i ri tashmë në treg

By

Buzëkuqi ngjyrë të ndezur s’del kurrë nga moda dhe këtë duket ta ketë pasur parasysh Rita Ora kur për të disatën herë ka bashkuar forcat me Rimmel.

Koleksioni i ri që vjen me tre nuanca tashmë është në treg!

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes rrjeteve sociale ku i ka bërë thirrje të gjithë vajzave që e ndjekin, ta blejnë.

Ndryshe, paraprakisht, Rita ka qenë imazh edhe i ngjyrave për thonjë të brendit dhe historitë e bashkëpunimit reciprok kanë qenë një sukses më vete. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm