Sa vjeç u bë Luana (Video)

By

Prezantuesja, Luana Vjollca e cila është mjaft aktuale në media për shkak të profesionit të dytë tashmë atë si këngëtare, sot shënon një ditë të veçantë.

Vjollca feston ditëlindjen e 24-të, dhe për këtë arsye fansat e saj i ka bërë dedikime nga më të ndryshmeve.

Përpos tortës së ditëlindjes ajo ka ndarë disa urime që i ka bërë. Një ndër to është portreti i saj në pjesën e pasme të telefonit e po ashtu një video me urime të shkruara nga ata që e pëlqejnë. /Prive.al

https://instagram.com/p/7GrBfonUxZ/

 

Artikuj të ngjashëm