Skerdi plotëson dëshirën e fansave me një… (VIDEO)

By

Skerdi ua plotësoi dëshirën fansave.

Pas shumë kërkesave për një baladë tjetër, këngëtari lëshoi një video të shkurtër në të cilën mund ta dëgjoni pak këngën e re.

“Më kërkuat baladë, ja ku e keni. Coming soon”, ka shkruar Skerdi.

Edhe pse artisti nuk ka dhënë detaje të tjera mbi datën e publikimit, ajo që dihet është se Skerdi 2019-ën e nis me baladë.

Kujtojmë që 2018-ën, këngëtari e përmbylli me dy bashkëpunime, një me Nora Istrefin dhe një me Sin Boy./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BsI-Zq5gv3C/

Artikuj të ngjashëm