Rina Balaj tregon se si do të duket në ditën e martesës (FOTO)

By

Rina Balaj ka folur që tani për martesë.

Këngëtarja e cila ka muaj që është ndarë nga menaxhmenti i vjetër dhe është në një lidhje dashurie me Sinboy, hyri në Instagram për të ndarë një imazh të realizuar nga fansat të cilët kanë realizuar një pamje interesante të saj në dasmë.

Rina shkroi: “Nëse nuk dukem kështu kur të martohem, nuk do të martohem”.

Nuk dihet ende nëse artistja dhe reperi kanë folur për martesë megjithatë kjo gjë mund të ndodhë së shpejti./Prive.al

Artikuj të ngjashëm