Rina apo Tayna? – Ja kë zgjedh Capital T (VIDEO)

By

Capital T ka zgjedhur mes dy repereve të famshme shqiptare.

Gjatë rubrikës “Haje ose Thuaje”, artisti duhej të zgjidhte mes Taynës dhe Rinës dhe sigurisht nuk e la pa u përgjigjur.

Përveç kësaj, Capital T-së iu kërkua edhe emri i të dashurës së tij të parë si dhe nëse ai ka flirtuar ndonjëherë me ndonjë këngëtare shqiptare.

Këto dhe shumë gjëra interesante për veten dhe karrierën, mund t’i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm