Publikohet “Letra e babës” nga Gold Ag (VIDEO)

By

Gold Ag nuk ka të ndalur.

Ai sapo ka publikuar edhe një projekt të ri.

Kënga e realizuar nga vet ai, quhet “Letra e babës” dhe është e shoqëruar me videoklip.

Orkestrimin e ka bërë Florent Boshnjaku ndërkaq klipin e realizoi produsioni Max nga Shqipëria.

Dëgjim të këndshëm./Prive.al

Artikuj të ngjashëm