“Une jam”, kënga më e re nga Azet

By

Fillimi i vitit 2021, shënon edhe një nga periudhat më produktive të reperit, i cili lansoi disa këngë solo dhe bashkëpunime.

Azet së fundmi ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “Unë jam”.

Miks masteri i këngës u krijuar nga Lex Barkey dhe Niklas Neumann ndërsa producent ishte Lucry dhe Suena.

Artikuj të ngjashëm