Sa është rritur djali i Viganit të Kaos ? (FOTO)

By

Përveç që shumë i suksesshëm në karrierën e tij prej reperi, si në grupin e tij Kaos ashtu edhe në atë individuale, Vigani ka treguar të jetë edhe shumë  i prerë sa i përket jetës së tij private.
Prej vitesh ai ëshë i martuar dhe ka një fëmijë.

Kështu, për reperin e hiteve të shumta sot duket të jetë një ditë mjaft e veçantë, ai këtë na e ka treguar vetë përmes llogarisë së tij në instagram, kjo për faktin se djali i tij Domi sot feston ditëlindjen e tij të parë.
I urojmë më të mirat bukuroshit të vogël !/PRIVE.A/

12980427_10208689478704629_1395548188_n

Artikuj të ngjashëm