Ribashkimi i Vesës dhe Lianit me Big Bastën: Një fotografi përplot dashuri!

By

Ka disa kohë që Big Basta është zhvendosur në Zelandë të re edhe pse detajet e këtij largimi nga Shqipëria nuk e ka bërë të ditur.

Kjo distancë mes tij dhe Vesa Lumës, ka bërë që mediat të komentojnë mbi raportin që kanë aktualisht, madje u aludua se janë ndarë.

Këto fjalë i ka demantuar Vesa, teksa tashmë vjen një imazh që hedh një herë mirë në ujë këto fjalë.

Luma ka bërë udhëtim prej 32 orësh drejt Zelandës së re me Liam, e teksa tani kanë mbërritur tek Big Basta.

Takimi i parë pas ca kohësh është shkrepur në fotografi, ku Liam e Big Basta rrezatojnë shumë dashuri./Prive.al

Artikuj të ngjashëm