Revoltohet Gjira: Nuk humbet morali për para dhe famë…

By

Gjira nuk po pajtohet me atë çfarë po ndodh së fundmi.

Ajo hyri në Instagram për të shprehur ‘mllefin’ që ka.

Reperja e cila tash e disa muaj është bërë nënë ka thënë se nuk ja vlen të humbet fytyra dhe morali për para dhe famë.

Kjo deklaratë e saj me sa duket erdhi pas fotografisë së Bebe Rexhës për ditëlindjen e 30-të, pasi u shfaq në të brendshme dhe në një pozicion të sikletshëm.

Gjira më tej tha se e ka marrë malli për të dëgjuar këngë me vëmendje.

Më poshtë lexojeni të plotë deklaratën e saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm