Reperi Blleki sot feston!

By

Reperi Blleki sot feston ditëlindjen.

I lindur më 3 prill të vitit 1994, artisti mbush sot plot 28 vite jetë.

Falenderues u shpreh artisti në këtë datë të shënuar për të, ku dhe paralajmëroi projekte të reja.

“Sot, ditëlindja e 28-të. Gjatë gjithë jetës u ballafaqova me sprova pozitive e negative, por në shumë raste ju ishit forca mbështetëse! Ju falënderoj për përkrahjen e bashkë për projektet e reja”! kështu u shpreh reperi në postimin e tij.

Shumë urime. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm