Rënia në peshë e Afrim Muqiqit: Ja sa kilogramë humbi këngëtari

By

Afrim Muqiqi ishte i ftuar në edicionin e parë për këtë vit të Prive.

I ftuar në intervistën më të shkurtër “60 sekonda”, ai u përgjigj shumë hapur në pyetjet që i parashtroi gazetari i Prive-së, Vlorijan Halili.

Këngëtari dukshëm ka humbur peshë, për të cilën foli edhe në intervistë duke treguar se ka humbur dhjetëra kilogramë.

Këtë dhe shumë të tjera, zbulojini në videon e mëposhtme. /Prive.al

https://www.youtube.com/watch?v=Iwix_MHxlcY

Artikuj të ngjashëm