Periudha e vështirë e post-ndarjes: Kështu po e kalon Rihanna

By

Vetëm para pak ditësh, Prive transmetoi për ndarjen e Rihanna-s nga i dashuri i saj miliarder Hassan Jameel.

Rihanna është ndarë nga i dashuri i saj prej tre vjetësh, Hassan Jameel. Lajmi doli të premten, dhe ndërsa fansat e Rihanna-s janë trishtuar për artistën, ajo ka qenë duke u argëtuar.

London Celebrity Sightings - December 9, 2019

Sipas E!News, këngëtarja kaloi të premten në 2020 Yams Day Benefit Concert në New York City, duke nderuar producentin dhe themeluesin e ASAP Mob, ASAP Yams, i cili vdiq më 18 Janar 2015.

Rihanna u pa në prapaskenë me A$AP Rocky, duke qeshur dhe argëtuar, disa orë pasi lajmi për ndarjen kishte shpërthyer gjithandej nëpër tabloide.

E!News thotë se ky ndërveprim mund të jetë më shumë sesa thjesht miqësore midis Rihanna dhe A$ AP; të dy kanë qenë objekt i disa thashethemeve romantike në të kaluarën.

Rihanna dhe Hassan ishin një çift mjaft i qetë, por Rih foli hapur për jetën e saj personale në një bisedë me aktoren Sarah Paulson.

“Hyra në një lidhje të re, dhe kjo ka rëndësi për mua. Mendoja:” Duhet të bëj kohë për këtë “. Ashtu sikurse unë kujdesem për bizneset e mia, unë duhet të kujdesem edhe për këtë. Largohesha nga çdo punë për dy ose tri ditë. Në kalendarin tim tani kemi të famshmen ‘P’, që do të thotë ditë Personale.”

Burimi: Elle.com

 

 

Artikuj të ngjashëm