Remzie Osmani tregon një histori me gjyshen e saj dhe Qamilin e Vogël

By

Remzie Osmani, ishte e ftuar këtë të premte në “5 datat” e Prive-së, ku na zbuloi shumë nga jeta e saj.

Këngëtarja e kujton si sot takimin e parë më Qamilin e Vogël, kur ishte veç një vogëlushe që po kalonte pushimet e verës, me gjyshen e saj.

Me të dëgjuar se Qamili i Vogël, kishte ardhur në fshatin ku ajo po qëndronte, të gjithë banorët ishin emocionuar.

Por këngëtari kishte ardhur për të voglën Remzie, që ta ftonte për të kënduar.

Një rrëfim që nuk duhet humbur!

Ndiqni të plotë materialin e përgatitur në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm