Sozia e The Weeknd gjendet në Kosovë dhe ju s’do ta besoni kush është (FOTO)

By

Këngëtari kanadez The Ëeeknd ka një sozi në Kosovë dhe është pothuajse identik me të.

Bëhet fjalë për Skerdin i cili ka një ngjashmëri të madhe me artistin i cili numëron shumë hite në tregun e muzikës botërore.

Ne kemi bërë një krahasim të dy fotografive për t’ua vërtetuar këtë gjë.

Nëse nuk e dini, Skerdi së shpejti sjellë këngë me Nora Istrefin, projekt ky i cili është paralajmëruar tash e disa ditë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm