A e dinit sa diferencë në moshë kanë Dua Lipa dhe i dashuri i saj?

By

Ajo është 23 vjeçare dhe është e lidhur me një djalë shumë më të madh se ajo.

Këngëtarja Dua Lipa dhe i dashuri i saj britaniku Isaac Carew, kanë 9-të vjet diferencë në moshë, pasi që ai është 32 vjeçar.

So much love: Dua Lipa showed off her underwear in a transparent mesh dress as she gazed adoringly at Isaac Carew at Alita: Battle Angel premiere in London on Thursday

Dyshja janë lidhur bashkë në vitin 2015-të,dhe qëndruan të lidhur për dy vjet për tu ndarë më pas në shkurt të vitit 2017-të.

Por ata të dy u ribashkuan e nisën lidhjen prapë në qershor të vitit 2018-të, dhe që nga ai moment ata s’janë ndarë më.

Isaac është i njohur për kanalin e tij në Youtube “Dirty Dishes”, në të cilin ai përgatit pjata të shëndetshme dhe i ndanë me audiencën recetat e përgatitjes, ndërsa tani ai ka publikuar edhe një libër me receta gatimi, e po ashtu ka modeluar për brende si Hermes dhe Moschino. /Prive.al

Good together: The long-time couple were the picture of true love as the chef pulled his ladylove closer to him by placing his hand at her waist

Artikuj të ngjashëm