Remzia bashkohet me mbesën, vjen foto e parë familjare

By

Pak ditë më parë u bë e ditur se djali, reja dhe mbesa e këngëtares Remzie Osmani janë kthyer në Kosovë nga Amerika me fluturimet e veçanta për shkak të pandemisë COVID-19.

E duket se me t’u bashkuar familja, një portret i bukur familjar ka qenë vetëm çështje kohe dhe masash preventive.

View this post on Instagram

Sa na ka marr malli o te bukurat tona ❤️❤️ @gezime__ @hammihamzaj_hamez

A post shared by Remzie Osmani (@remzie.osmani) on

Mesditën e sotme, në rrjetet sociale, këngëtarja Remzie Osmani ka publikuar fotografinë e parë të përbashkët të gjithë familjes, përfshirë anëtaren më të re, Ema.

Komentet dhe pëlqimet nga ndjekësit e shumtë nuk kanë munguar. /prive.al

View this post on Instagram

Qoftë e bekuar çdo familje Amin!❤️

A post shared by Remzie Osmani (@remzie.osmani) on

Artikuj të ngjashëm