Regjisori i njohur vihet në pranga gabimisht! Çfarë ndodhi?

By

Regjisori i Black Panther, Ryan Coogler, u ngatërrua me një grabitës banke në një metro Atlanta Bank of America dhe u arrestua, tregojnë raportet e policisë.

Incidenti u shpalos më 7 janar 2022 në Bankën e Amerikës në 1280 West Paces Ferry Road, kur policia iu përgjigj raportimeve të një burri që përpiqej të grabiste bankën.

Oficerët përcaktuan se Coogler po përpiqej të tërhiqte një shumë parash me vlerë mbi 10,000 dollarë. Treguesi i bankës mori një njoftim nga llogaria e Coogler dhe i tha menaxherit të saj se ai po përpiqej të grabiste bankën.

Oficerët përcaktuan se incidenti ishte një gabim i Bankës së Amerikës dhe Coogler u la i lirë. Dy persona me të cilët ishte Coogler gjithashtu u ndaluan dhe u liruan, por nuk u vunë kurrë në pranga. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm