Vesel Kurtishaj bie përtokë LIVE në emision (VIDEO)

By

Vesel Kurtishaj, fitues i Big Brother 8 ishte sot i ftuar në Wazzup.

Ai foli me Enur Pakashticën për formatin VIP për të cilin u përfol se do jetë pjesë.

Siç raportoi Prive.al, raportimet nuk janë të sakta. Ai nuk ka marrë ftesë e as nuk do pranonte të bëhej pjesë edhe sikur të ftohej.

Por, Veseli nuk është ndjerë mirë dhe ka rënë përtokë në transmetim LIVE.

Ndiqni momentin.

Artikuj të ngjashëm