Reagon gruaja me të cilën supozohet që A$AP Rocky e tradhtoi Rihanna-n

By

Amina Muaddi i është përgjigjur thashethemeve të mashtrimit dhe ndarjes rreth ASAP Rocky dhe Rihanna, të cilat u raportuan të premten në mëngjes si “1 milion për qind jo të vërteta”, përmes një burimi të TMZ.

Në deklaratën e Muaddi, të shpërndarë përmes Instagram Stories, stilistja e këpucëve – e cila ka një histori pune me Rihanna-n dhe markën Fenty të megayllit – vuri në dukje se ne (për fat të keq) “jetojmë në një shoqëri që është kaq e shpejtë për të folur për tema, pavarësisht nga baza faktike. ” Ajo gjithashtu reflektoi se si gënjeshtrat po preknin negativisht tre persona njëherësh.

“Gjithmonë kam besuar se një gënjeshtër e pabazë e përhapur në mediat sociale nuk meriton ndonjë përgjigje apo sqarim, veçanërisht një gënjeshtër kaq e poshtër”, tha gjithashtu Muaddi, i cili ka bashkëpunuar individualisht në të kaluarën si me Rihanna-n ashtu edhe me Rocky-n. Pasi supozoi fillimisht se ky “thashethem i rremë” nuk do të merrej seriozisht, shpjegoi Muaddi, ajo tani ndihet e detyruar të flasë për shkak të pretendimeve që përfshijnë gjithashtu njerëz për të cilët ajo ka një “një sasi të madhe respekti dhe dashurie”. /Prive.al

Amina screenshot for story

Artikuj të ngjashëm