Reagimi i Shqipes kur i thuhet se Bledi Mane nuk ka ardhur në ‘Prime’ se është lënduar nga ajo

By

Prezantuesit e Big Brother VIP  Kosova 2, Alaudin Hamiti, dhe Jonida Vokshi, i kanë ngacmuar banorët e shtëpisë më të madhe në vend sonte në ‘Prime’.

Ata u thanë se opinionisti i BBVK2, Bledi Mane, nuk është i pranishëm.

“Shqipe, Bledi nuk është sonte këtu për shkak tëndin se është lënduar”, ka thënë Vokshi.

E pas kësaj, Shqipja e pati një reagim goxha interesant.

“Uauuuu, mos Bledi kështu, mos”, tha Shqipja./Klankosova.tv

Artikuj të ngjashëm