Sara Hoxha bëhet nënë për herë të dytë

By

Sara Hoxha trashëgimtarja e Top Channel, gushtin e kaluar u martua me prezantuesin e njohur Ledion Liço. Ata janë prindër të një djaloshi dy vjeçar që quhet London Noor.

Dhe familja e tyre sapo u shtua për një anëtar!

Sara Hoxha sapo është bërë nënë për herë të dytë, dhe lajmin e ndau në llogarinë e saj personale në Instagram.

“Çmendurisht e dashuruar me Romanin tonë, që u lind dje më 11 tetor 2019. Më herët se që e prisnim, por megjithatë 2.9 kilogramë gëzim i dëlirë.” – shkruan ajo duke ndarë një foto intime të momentit të lumtur të familjes. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm