Lumi B nesër publikon këngën e re, edhe në Prive flet për projektin!

By

Reperi kosovar Lumi B, këtë të diele publikon këngën e tij të re.

Pas një bashkëpunimi të suksesshëm me këngëtaren Dhurata Dore, në ribërjen e këngës “Simpatia” të Edona Lalloshit dhe Memli Krasniqit, Lum Berisha ka vendosur të vijë solo.

Këngëtari ka paralajmëruar se kënga e tij do të quhet Kele, ndërsa këtë javë në Prive ai vjen në një intervistë speciale, ku rrëfen prapaskenat e klipit të ri dhe gjithçka tjetër rreth projektit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm