Ja çfarë mund të ndiqni këtë të shtunë në PRIVE (VIDEO)

By

Këtë të shtunë në Prive, keni mundësi të ndiqni material goxha interesante për të famshmit tanë.

Çfarë ka të re tek Enca, çfarë tek Gold Ag, pse mori shumë gjatë kohë rikthimi i Shqipe Abazit dhe shumë gjëra të tjera.

Mos harroni, të shtunën duke filluar nga ora 19:00, Prive, emision me Liberta Spahiun./Prive.al

Artikuj të ngjashëm