Reagimet që Kida dhe Mozzik po marrin janë të jashtëzakonshme!

By

Ka vetëm NJË ditë që është publikuar, dhe numëron afro 3 milionë klikime.

Kënga është ‘trending’  në vendin e parë në Gjermani e Zvicër.

E këto padyshim janë një sukses shumë i madh për artisët, sepse kënga po adhurohet gjerësisht.

Mjaftojmë të hymë në Youtube, ku youtuber-ë të huaj po reagojnë ndaj këngës – dhe fjalët janë të pakta të përshkruajmë reagimin e tyre.

Nga pamjet vizuele, ëmbëlsia dhe zëri i fuqishëm i Kidës, reptura e ritmi i Mozzik, paraqet një miksim të jashtëzakonshëm të cilësive artistike.

Më poshtë gjeni disa nga reagimet, nga Amerika, Britania e deri në Afrikë. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm