Rita Ora super seksi në klipin e ri, nëna i lë koment epik në shqip

By

Këngëtarja Rita Ora e ka gati këngën e radhës që pritet të jetë një super hit veror. Kjo për faktin, që për bashkëpunimin e këtij projekti, ajo ka zgjedhur DJ e famshëm gjerman Tiësto dhe po ashtu Jonas Blue.

Në postimin e saj në Instagram ajo publikoi foto të bëra gjatë pregatitjes së klipit të këngës së re. Ajo aty shihet e veshur me një bluzë të bardhë dhe xhinse nga Diesel duke vallëzuar me balerinë.

Ndër shumë komente, ai i Verës nënës së saj bie në sy. Ajo e quan vajzën e saj “akullore” ky një nga shumë emrat ledhatues që e quan vajzën e saj. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm