Rasheli na e zbulon ‘të dashurin’ e saj

By

Është një prej femrave më seksi shqiptar.

Rashel Kolaneci, me gjithë linjat e saj trupore përbën ëndrrën e çdo mashkulli.

Por vetë, prezantuesja dhe kik bokserja nuk është se ka zbuluar ndonjëherë një mashkull pranë saj.

Por, nëse jo mashkull, ka një tjetër objekt si të ‘dashur’. Bëhet fjalë për thasët e boksit me të cilët Kolaneci ka pozuar në fotografinë në Facebook.

‘Unë dhe i dashuri im’ – ka qenë mbishkrimi në foton e ndarë me ndjekësit e shumtë. Cili s’do donte të ishte në vend të atij thesi? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm