Çka po pret Bruno nga ‘Mirmëngjes dashni’?! (VIDEO)

By

Duetet mes artistëve janë shndërruar në një trend të pa mohueshëm në vendin tonë,  por ato në vete mbartin edhe një risk mjaft të madh sepse ose korrin sukses menjëherë e bëhen hite, ose do të dështojnë totalisht.

Dueti në mes Brunos e Artiola Toskës ishte një befasi, që pak kush kishte menduar se dyshja mund të përshtatet aq mirë e të sjellin një këngë kaq të suksesshme.

‘Mirmëngjes dashni’ është prezantuar në festivalin ‘Kënga Magjike’ dhe mori përkrahje shumë të madhe nga publiku .

Por çfarë presin realisht vetë artistët nga projekti, a pretendojn për çmimin e parë, si lindi idea për bashkëpunimin e shumëçka tjetër mund të kuptoni në storien e realizuar nga gazetari Vlorijan Halili. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm