Aktorja shumë e njohur bëhet nënë për herë të parë

By

Diane Kruger është bërë nënë për herë të parë.

Aktorja 42-vjeçare dhe i dashuri i saj Norman Reedus, e kanë mirëpritur fëmijën e tyre të parë së bashku, konfirmon një burim për Us Weekly, transmeton Prive.

Nëse nuk e dini, në maj, u raportua se Diane dhe 49-vjeçari ishin duke pritur fëmijën e tyre të parë. Ajo nuk u fotografua deri në mes të gushtit.

Diane dhe Norman kurrë nuk e konfirmuan lajmin për publikun.

Aktori është gjithashtu baba i një djali 18-vjeçar të cilin e ka me ish të dashurën Helena Christensen.

Image result for diane kruger

Artikuj të ngjashëm