Publikohet videoklipi i Eni Koçit me Olsi Bylykun, mos e humbisni klipin sepse është gallatë (VIDEO)

By

Është publikuar bashkëpunimi i paralajmëruar mes Eni Koçit dhe aktorit të njohur Olsi Bylyku.

Për muzikën dhe klipin u kujdes Black Fish Entertainmet, në krye me Genc Prelvukajn, të fejuarin e Enit, ndërkaq tekstin e shkroi vet këngëtarja bashkë me komedianin.

Klipi i kësaj kënge s’duhet t’ju humbasë sepse do t’ju bëjë për të qeshur./Prive.al

https://www.youtube.com/watch?v=M5DEIKya-rE

Artikuj të ngjashëm