Baby G paralajmëron bashkëpunimin me të dashurin e saj (VIDEO)

By

Baby G ka parlajmëruar një këngë të re.

Këngëtarja kësaj radhe ka vendosur të bashkëpunoj me të dashurin e saj Lim Hoti, i cili është mik i mirë i Stresit.

Baby G hyri në Instagram dhe postoi një video bashkë me të nën tingujt e këngës së re “Pretty Gangster”.

“Kush është gati për Pretty Gangster”, shkroi ajo duke mos dhënë detaje të tjera.

Artistja ka kohë që po jeton në Shqipëri dhe kjo me sa duket që të jetë sa më afër të dashurit të saj./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BuqZ1nWH3HU/

Artikuj të ngjashëm