Publikohet “Tymi i dashnisë 2” nga Irkenc Hyka dhe Nora Istrefi (VIDEO)

By

Ashtu siç u paralajmërua, “Tymi i Dashnisë 2”, nga Irkenc Hyka dhe Nora Istrefi, është publikuar tashmë në youtube.

Ky projekt mbeti në gjysmë vitin e kaluar edhe pse ishte I përfunduar komplet por Nora ishte ajo që e anuloi në momentin e fundit.

Tashmë këngëtarja ka vendosur që kjo këngë të dalë pa klip por vetëm me titra.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë./Prive.al  

Artikuj të ngjashëm