Moderatorja shqiptare bëhet nënë për herë të dytë

By

Një tjetër prezantuese është bërë nënë për herë të dytë.

Fjala është për Fitore Rexhepin, imazh për shumë vite i televizionit publik e cila së fundmi ka sjellur në jetë vajzën e dytë.

Lajmi është bërë i ditur përmes rrjeteve sociale ku mes tjerash, Fitorja ka zbuluar edhe emrin e vajzës.

Ajo do të quhet Mia, duke zgjedhur sërish një emër që nis me shkronjën M, si për bijën e parë e cila quhet Majda.

S’na mbetet gjë tjetër pos t’i urojmë Mias jetë të gjatë dhe të lumtur. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm