Publikohet ‘Rude Girl’ nga Dafina, Lumi B dhe DJ Flow

By

Është publikuar kënga e Dafina Zeqirit, Lumi B dhe Dj Flow e titulluar ‘Rude Girl’.

Kënga ritmike ka tekst të shkruar nga dyshja teksa realizimi është bërë nga Flow dhe Big Bang.

Për videoklipin është përkujdesur Max Production. Kujtojmë se projekti paraprak i Dafinës ishte ‘Hate You Love You’ teksa Lumi gjatë verës pas suksesit me ‘Shko’ erdhi solo në këngën ‘Hi Lumi’. /Prive.al/

https://www.youtube.com/watch?v=iFFaGJFBulE&feature=youtu.be&app=desktop

Artikuj të ngjashëm