PUBLIKOHET ‘PIKË NË OQEAN’ NGA GENA & MIMOZA! (VIDEO)

By

Këngëtarët Gena dhe Mimoza Shkodra kanë publikuar videoklipin e tyre të ri.

Kënga ‘Pikë në oqean’ është punuar nga Edlir Begolli e ndërsa videoklipi ka marrë firmën e Max Production.

Gena i rikthehet dueteve me femra, pas asaj me Nora Istrefi që ishte ndër më të klikuarat.

Me Norën  bashkëpunim solli edhe Mimoza por element shtesë kishin zërin e Skivit.

‘Pikë në oqean’ pritet të jetë një ndër më të dëgjuarat në sezonin e nxehtë./Prive.al

https://youtu.be/SQNUczty4Js

Artikuj të ngjashëm