Pandemia dhe izolimi i dha Majkit një mundësi shumë të mirë në jetën e tij personale

By

I ftuar në Prive, Majk erdhi pas shumë kohësh për një intervistë ekskluzive.

Ai rrëfeu shumë të pathëna nga jeta e tij dhe arsyet pse është distancuar kaq shumë nga paraqitjet televizive dhe intervistat.

Për më tepër, ai tregoi edhe për anën e bukur të pandemisë dhe vetë-izolimit në jetën e tij personale.

Ndiqni të plotë intervistën e tij në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm