Geti dhe Marina, një të dielë së bashku

By

Prive ishte e para që raportoi për lidhjen e tyre të cilën pa ndonjë arsye të caktuar vazhdonin ta mbanin në fshehtësi nga publiku.

Geti dhe Marina konsoliduan një lidhje që kaloi edhe në rrafshin familjar teksa kjo e fundit u shfaq përkrah vjehrrës në festa të familjarëve të reperit në Prishtinë.

Duket se më dyshja nuk po fshihen megjithëse vazhdojnë të ngurrojnë të shfaqen bashkë.

Të dielën Marina dhe Geti e kanë kaluar së bashku në një prej resorteve në Shqipëri pasi janë fotografuar në të njejtin vend në fotot e postuara në Instagram.

Geti nuk ka dhënë koment në imazh ndërsa Marina ka treguar se po kalon një të dielë relaksuese. /Prive.al/

Screenshot_2015-10-25-20-48-07

Artikuj të ngjashëm