Publikohet “Love” nga 2TON (VIDEO)

By

2TON publikoi këngën e re.

Reperi nga Ferizaj edhe kësaj radhe i ka kënduar dashurisë.

Projekti me videoklip të xhiruar në Zvicër quhet “Love” dhe është punuar nga vet reperi.

Më poshtë mund ta shihni videoklipin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm