PUBLIKOHET ‘KI ME LYP’ NGA BUTRINT FT. BLUNT & REAL (VIDEO)

By

Dyshja Blunt dhe Real 1 janë ndër më të kërkuarit në evente të ndryshme e sidomos në periudhën e nxehtë falë edhe bashkëpunimeve interesante që publikojnë.

I tillë është edhe projekti i fundit i cili është lançuar para pak minutash dhe vjen në duet me një këngëtar të ri Butrint Ymeri.

Kënga është prodhim i Cekic Beats e ndërsa video ka marrë firmën e Entermedia./Prive.al

Artikuj të ngjashëm