Shkodran Mustafi në një moment të bukur me të bijën (FOTO)

By

Sezoni i futbollistëve është i mbushur me përplot aktivitet të ngjeshur që lë pak kohë për familjen apo të tjera gjëra përtej sportit.

E duket se kur pushimet vijnë, ato shijohen në maksimumin e tyre.

Kështu ka vepruar edhe futbollisti Shkodran Mustafi i cili gjendet në Londër me të bijën e tij.

‘Një parasezon inteziv me shumë ushtrime dhe udhëtime por gjithashtu me momente pozitive. Fatkeqsisht nuk ka mbetur shumë kohë, por kur ka, s’ka asgjë më të mirë sesa të kaloj kohën me princeshën time të vogël’ – është shprehur Mustafi në fotografinë e përbashkët me të bijën.

A nuk janë të mrekullueshëm? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm