Publikohet kënga e re nga Dhurata Dora

By

Këngëtarja Dhurata Dora i ka dhënë fund pritjes duke publikuar projektin më të ri muzikor.

‘Jake jake’ mban emrin kënga e re me tekst të këngëtares dhe reperit Gent Fatali teksa melodina e këtij krijimi mban vulën e Cekic.

Ndiqeni të plotë më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm