Blue Ivy po rritet, kujt i ngjanë më shumë reperit Jay Z apo Beyonce!

By

Vajza e vogël e çiftit të famshëm amerikan, Jay Z dhe Beyonce po rritet dita ditës dhe tiparet e saj fizike kanë filluar të theksohen.

Performers: Jay is in the midst of his On The Run II Tour with wife Beyonce, which is currently on its Europe leg 

Përderisa reperi e këngëtarja ndodhen në turneun e tyre botëror, ata kanë ndaluar në Berlin, për të kaluar kohë me të bijën e tyre, gjashtë vjeçareb Blue Ivy.

Paparacit kanë kapur në fotografi reperin me vogëlushen në Berlin të Gjermanisë gjatë së premtes.

Të ulur në një stol në qytet, ata janë fotografuar bashkë ndërsa në këto imazhe Ivy duket që ka tendencë të ketë më shumë ngjashmëri me nënën e saj Beyonce, se sa me babain. /Prive.al

Daddy, daughter day: Sitting on a bench in a part, the rapper cut a trendy figure in a wine-coloured tracksuit as he doted over the sweet youngster

 

Artikuj të ngjashëm