Publikohet “Hallall e ke” nga Genc Prelvukaj dhe Sinan Vllasaliu

By

Para pak ditësh u paralajmërua bashkëpunimi interesant mes reperit Genc Prelvukaj dhe Sinan Vllasaliut.

Tashmë dyshja kanë publikuar këtë projekt që mban titullin “Hallall e ke”.

Kjo prurje është krijuar nga Genc Prelvukaj e teksa në gitarë është Astrit Stafai e videoklip nga Blackfish Entertainment./Prive.al

Artikuj të ngjashëm