Beyonce çmend TikTok-un!

By

Beyoncé iu bashkua në heshtje TikTok-ut në fund të vitit 2021 dhe që atëherë fansat kanë pritur me padurim postimin e parë të këngëtares.

Më në fund ka ardhur koha sepse Queen Bey hyri në aplikacion më 14 qershor për të ndarë një video të adhurueshme përmbledhëse në përputhje me publikimin e saj të fundit “Break My Soul”.

Videoja sheh një numër fansash – përfshirë Cardi B – duke reaguar ndaj këngës së re dhe duke ndarë koreografitë e tyre.

Qartë, Bey është i impresionuar me pritjen. Nuk është çudi që videoja tashmë ka katër milionë shikime. /Prive.al

@beyonce Seeing y’all release the wiggle made me so happy! Thank you so much for all the love for BREAK MY SOUL! – Love B —#RENAISSANCE #BREAKMYSOUL ♬ BREAK MY SOUL – Beyoncé

Artikuj të ngjashëm