Publikohet dueti i shumëpritur mes Shyhrete Behlulit dhe artistit turk (VIDEO)

By

Është lansuar projekti i shumëpritur kënduar nga Shyhrete Behluli dhe artisti turk Sinan Akçil.

Kënga quhet “Jam shqiptar” dhe është e shoqëruar me videoklip të realizuar në Turqi.

Më poshtë video e plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm