Big Mama bëhet me banesë të re

By

Big Mama ka blerë banesë në qendër të Shkupit.

Këtë lajm e ka ndarë vet ajo me ndjekësit e saj në Instagram.

“Hajde përhajr na koft moreeee”, ka shkruar këngëtarja në një postim të bërë në Instagram.

Sa I përket muzikës, Big Mama solli një remake të këngës “Akoma të du”, nga Bertan Asllani, vitin e kaluar dhe që nga atëherë ajo nuk lansoi këngë të re.

Megjithatë, urime për blerjen e re./Prive.al

Artikuj të ngjashëm